PARTNERZY i PATRONATY KLAS V LO

Collegium Medicum UMK objęło patronatem:

Klasy Biologiczno-Medyczne


Wydział Chemii UMK objął patronatem:

Klasy Biologiczno-Medyczne

Szkoła Główna Handlowa objęła patronatem:

Klasy Społeczno-Ekonomiczne
Klasa Id-2015/2016 i Klasa Id-2016/2017


Patronat nad Klasami Humanistyczno-Medialnymi sprawują:




Wydział Prawa i Administracji UMK objął patronatem:

Klasy Prawnicze

Fundacja Tumult jest partnerem klas prawniczych

Olimpiada Teologii Katolickiej

Tegoroczny temat Olimpiady to: "Pokój i nadzieja w nauczaniu Benedykta XVI i Franciszka". Etap szkolny już za nami, a w kolejnym etapie naszą szkołę reprezentować będą
Weronika Wende i Marta Kirys, uczennice z klasy Ia.
Brawo dziewczyny!

Danuta Włoczewska
Polecamy: Osiągnięcia 2017/2018

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Rodzinie

Po rozwiązaniu testu w etapie szkolnym do etapu okręgowego zakwalifikował się dwuosobowy zespół: Olga Zabulska i Michał Ochociński z klasy 3a. Przed nimi przygotowanie filmu.
Życzymy twórczej weny!

Danuta Włoczewska
Polecamy: Osiągnięcia 2017/2018

XIII Olimpiada Przedsiębiorczości

Wreszcie dzień zawodów. 74 naszych uczniów walczy dzisiaj o etap okręgowy XIII Olimpiady Przedsiębiorczości. Awansu i dzięki za już włożoną pracę. Oficjalne wyniki etapu 15 stycznia. szacunkowy próg 12 grudnia.
Katarzyna Rybicka

Polecamy: Osiągnięcia 2017/2018

Prymus Pomorza i Kujaw

Gratulujemy stypendystom z naszej Szkoły.
Nagrodzeni to: Sylwia Walerych Ib,Paweł Krępic Id, Artur Veryho Id, Kacper Andruszkiewicz Ie, Julia Górska Ie, Wioletta Nieścior Ie, Adrianna Pawlak Ie, Jakub Radoszewski Ie, Natalia Krukowska If, Marta Stawska If, Karolina Domaros IIb, Patryk Działdowski IIb, Nina Krause IIb, Julia Bohr IIc, Natalia Chostenko IIc, Kamila Dybowska IIc, Antonina Szweda IIc, Patrycja Zagubień IIc, Julia Podlewska IId, Alicja Zjawiona IId, Paweł Bollin IIe, Magdalena Kossmann IIf, Karolina Skonieczna IIf, Justyna Tosiek IIf, Weronika Wrotek IIIe.
Życzymy kolejnych sukcesów.

Społeczność V LO
Polecamy:Osiągnięcia 2017/2018

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej-gramy dalej:)

W kolejnym etapie najstarszej w Polsce olimpiady naszą szkołę reprezentować będą: Piotr Słupczewski IIIb, Michał Girzyński IIa i Jakub Dzięgiel IId
Brawa:) i pracujemy dalej....
Katarzyna Rybicka
Polecamy: Świat Ekonomii